Понад 5,5 млн заборгувала Івано-Франківська міськрада підприємцям

Кримінал, Новини

Підприємства та місцеві підприємці (всього 21) звернулися до обласного господарського суду з позовом до Івано-Франківської міської ради про стягнення заборгованості.

Про це повідомила суддя-спікерка Оксана Фанда, повідомляє Голос.if.ua з посиланням на Суспільне.

За її словами, борги сформувалися за період 2018-2020 років. Боржники – це департаменти освіти і науки та житлової, комунальної політики та благоустрою.

“Заявлена сума позивних вимог всіх цих справ – 5 млн 609 тисяч гривень. Судовий збір у випадку задоволення цих справ буде стягнутий також з міської ради, а це більше 80-ти тисяч гривень”, – розповідає суддя-спікерка господарського суду в області Оксана Фанда.

У восьми справах ухвалено судові рішення. Шість з них отримали задоволення позовів. Ще в одній справі закрито провадження, оскільки департамент житлової, комунальної політики та благоустрою оплатив борг. В іншій справі позов був задоволений частково і підприємець отримав часткову оплату суму боргу.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.