У NASA розповіли про перший робочий тиждень екіпажу Crew Dragon на МКС

Новини, Суспільство

Астронавти Даг Херлі і Боб Бенкен завершують свій перший робочий тиждень у космосі, про це інформує Голос.if.ua з посиланням на “Кореспондент.нет”.

Після прибуття приватним космічним кораблем Crew Dragon на Міжнародну космічну станцію їм все ще передають ознайомчу інформацію, повідомили в пресслужбі NASA.

також читати: SpaceX відправила астронавтів на МКС (відео)

Новоприбулі астронавти встигли ознайомитися з медичними наборами, коморами з продуктами харчування, системами зв’язку і процедурами безпеки. Вони також продовжили дослідження космічних бульбашок у мікрорідинах і розпакували японський апарат поповнення запасів HTV-9, який прибув за шість днів до них.

У свою чергу, командир МКС Кріс Кессіді займається налаштуванням оптичного пристрою на борту японського лабораторного модуля Kibo. Завдяки цьому пристрою можна буде запустити широкосмугове обладнання, що дозволить передавати великі обсяги даних від станції до Землі і назад.

Тим часом космонавти Роскосмосу Анатолій Іванишин та Іван Вагнер продовжують дослідження, під час яких знімають природні і штучні впливи на Землю і стежать за радіаційною обстановкою на станції.

Планується, що астронавти Боб Бенкен і Даг Херлі проведуть на орбіті до 110 днів і повернуться на Землю на тому ж кораблі SpaceX.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.