В одній із ОТГ на Коломийщині відкрили сучасну амбулаторію

Новини, Суспільство

У Коршівській об’єднаній територіальній громаді, що на Коломийщині, відкрили сучасну амбулаторію групової практики сімейної медицини, про це інформує Голос.if.ua.

Про це повідомив очільник сільської ради ОТГ Ярослав Савчук, інформують у прес-службі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

За його словами, на будівництво амбулаторії з Державного бюджету було виділено майже 8 млн гривень. Частка співфінансування із сільського бюджету склала 10 %.

«Будівництво об’єкта ми розпочали ще в липні минулого року і вже 20 березня мали здати його у експлуатацію. Однак через пандемію COVID-19 офіційне відкриття довелось перенести», – підкреслив він.

Ярослав Савчук зазначив, що у приміщенні площею майже у 300 кв. м. облаштовано два кабінети лікаря та кабінет для проведення щеплень, три холи, стерилізаційна ПСО, сетстринська кімната, а також господарські приміщення.

«Амбулаторія розрахована на обслуговування чотирьох сімейних лікарів та готова щодня приймати до 60 пацієнтів. Безумовно, відкриття амбулаторії – це позитивний імпульс, котрий доводить ефективність реформи децентралізації. Відтепер місцеві жителі можуть самостійно вирішувати, що для них необхідно в першу чергу. Власне, будівництво амбулаторії – це й стала ініціатива наших жителів ОТГ, так як попередньому медичному закладу було вже більше ста років», – резюмував Ярослав Савчук.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.