В Івано-Франківській області закритими залишаються 20 ринків

Новини

З 1 травня в Івано-Франківській області 23 із 43 ринків відновили свою роботу, що складає 54%. Решта не запрацювали через те, що власники не змогли забезпечити відповідні технологічні та санітарні вимоги.

За час роботи ринків Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснено 333 перевірки, виявлено 79 порушень, видано 42 приписи, складено 19 протоколів про санітарні правопорушення, направлено 8 інформацій до органів місцевого самоврядування та 12 до органів Національної поліції для вжиття відповідних заходів, про це інформує Голос.if.ua.

Виявлені недоліки усувались протягом 1 години або до кінця робочого дня.

Слід зазначити, що частина порушень допускалась самими покупцями, які самовільно знімали маски на території ринку, не дотримувались соціальної дистанції в 1,5 м, відмічались випадки стихійної торгівлі за межами ринків.

Контроль за дотриманням протиепідемічного режиму на агропродовольчих ринках області буде здійснюватися до закінчення карантину.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.