Запрацював сайт, на якому пояснюють, чому інвесторам варто вкладати гроші в Прикарпаття

Новини, Суспільство

На Прикарпатті розроблена інформаційна платформа для роботи з інвесторами, про це інформує Голос.if.ua.

Івано-Франківською облдержадміністрацією спільно з канадським Проєктом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) створено інвестиційний портал Івано-Франківської області – ресурс, який стане механізмом взаємодії і комунікації з потенційними і діючими інвесторами.

На цей час сайт функціонує у тестовому режимі. Відбувається наповнення сайту відповідними матеріалами, здійснюється переклад на англійську мову. Інвестиційна онлайн-карта регіону також перебуває у процесі пропозиціями для інвестування, об’єктами наявної інфраструктури, інвестиційними проєктами та земельними ділянками.

Варто зазначити, що інвестиційні пропозиції і проєкти для розміщення на порталі можуть подавати громадські організації, органи місцевого самоврядування і громади області.

Інвестиційний портал Івано-Франківської області за посиланням – http://invest.if.gov.ua.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.