У західних областях 20 травня буде прохолодно

Новини

Сьогодні, на Прикарпатті суттєвих опадів чекати не варто, можливий невеликий дощ.

Такий прогноз дає синоптик Наталка Діденко, пише Голос.if.ua.

“20-травня атмосферні фронти перемістяться на центральну частину України, в середу, їхні дощі очікуються на Сході, у Сумській області та на Півдні, окрім Криму. У західних та центральних областях суттєві опади – навряд, хіба десь набіжить якась місцева хмарка з місцевими кількома краплями”, – пише Діденко.

Вітер буде свіжим, із північного заходу, поривчастим.

Температура повітря найближчої ночі +8+12 градусів, на Півдні +10+15 градусів, завтра вдень в Україні передбачається +14+19 градусів, у південній частині та на Закарпатті +17+24 градуси.

За попередніми прогнозами, 22-23 травня за умови прояснення, тобто, чистого неба, у нічні та ранкові години на Півночі, Заході та у Центрі України є ймовірність невеликих заморозків.

“А поки що ловіть сухі паузи і виходьте частіше на вулицю. Адже поки ми бурчимо та лаємося на брак тепла, нас насправді оточує справжній бальзам: пожежі щезли, диму нема, спека не дошкуляє, комарі лише вчаться, градуси комфортні, дихати легко і приємно”, – додає синоптик.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.