На Прикарпатті нарахували 405 тисяч гривень збитків за львівське сміття

Новини, Суспільство

Нещодавно Державна екологічна інспекція Карпатського округу при проведенні позаплановогозаходу державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства поблизу несанкціонованого сміттєзвалища, розташованого в Богородчанському районі Івано-Франківської області.

Затримано вантажний автомобіль, вщент заповнений сміттям зі Львова. На місце події було викликано правоохоронні органи, машину затримано, пише Голос.if.ua.

Перевіркою встановлено засмічення трьох земельних ділянок, прилеглих до полігону ТПВ, загальною площею 1,287га. Земельна ділянка розташована в урочищі «Мочари» на території с.Скобичівка Старобогородчанської сільської ради (ОТГ).

За виявлені порушення вимог природоохоронного законодавства нараховано 405 648 грн. завданої довкіллю шкоди.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища  відібрали пробу ґрунту, проводяться лабораторні дослідження відібраних проб. У разі виявлення перевищень додатково буде розрахована шкода, завдана довкіллю забрудненням земельних ресурсів.

Перевірка триває.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.