У Франківську суд стягнув понад 223 тисячі гривень з будівельної компанії

Економіка, Новини

Господарський суд Івано-Франківської області стягнув з ТзОВ БК “Цитадель” на користь  Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради  223 151,20 гривень за несплату пайового внеску у створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська.

Суд встановив, що ТОВ БК “Цитадель” здійснило будівництво багатоквартирного житлового будинку на території  Угринівської сільської ради Івано-Франківської області, сплативши при цьому пайовий внесок замовника у створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Угринів, пише Голос.if.ua.

У листопаді 2018 року, з ініціативи ТОВ БК “Цитадель”,  укладено договір з Фінансовим управлінням ВК Івано-Франківської міської ради про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, згідно якого товариство зобов`язалось сплатити 187 020,00 гривень пайового внеску до прийняття об`єкта в експлуатацію.

Збудований ТОВ БК “Цитадель” будинок під`єднаний до мереж водопостачання і водовідведення, які належать та обслуговуються містом.

Об`єкт будівництва  введено  в експлуатацію у  грудні 2018 року, однак  ТОВ БК “Цитадель” не сплатило пайовий внесок, призначенням якого є інженерно-транспортна інфраструктура міста Івано-Франківська: потреба новозбудованого будинку у водопостачанні, скиданні стоків, дощових вод тощо.

Таким чином, суд стягнув з ТОВ БК “Цитадель” 187 020,00 грн основного боргу, 27 195,27 грн пені, 5077,68 грн інфляційних втрат та 3858,25 грн – 3% річних.

У задоволенні зустрічного позову ТОВ БК “Цитадель” до Фінансового управління ВК Івано-Франківської міської ради та ВК Івано-Франківської міської ради про визнання недійсним договору суд відмовив.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.