Любовний трикутник: Дерещук розповів, навіщо стріляв у Гербіна

Кримінал, Новини

В Івано-Франківському міському суді продовжили розглядати справу Михайла Дерещука, відомого, як “Дира”, якого звинувачують у вбивстві місцевого підприємця Ігоря Гербіна (“Червонця”).

Чоловіка судять за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) та ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами), інформує Голос.if.ua з посиланням на Фіртка.

Сьогодні Михайло Дерещук подав до суду клопотання про перевірку фото з галереї телефону Вікторії Романко.

«Долучити фото, на якому я та Романко Вікторія з букетом білих троянд на її день народження, а також фото, де я в ліжку з Вікторією. Фото зроблене у готелі подругою Романко», – говорить Дерещук.

Прокурор зауважив, що фото з 2013 року і до справи вони не мають жодного стосунку.

«Ці фотографії підтверджують неправдиві свідчення Романко», – заперечив Дерещук.

Суд задовольнив клопотання і долучив до матеріалів справи фото.

Також Дерещук клопотав про повторне дослідження доказів. Натомість прокурор вважав, що це затягнення судового процесу. Крім того, обвинувачений хоче повторний виклик та допит свідків.

«У судовому засіданні треба повторно допитати свідка Костіва, Романко, а також Брецького», – додав Дерещук.

Колегія суддів дане клопотання не задовольнила, оскільки свідки вже були опитані у повному обсязі.

«Це все почалося з Романко. В нас були інтимні відносини з 2012 року. У 2014 році ми посварилися і я подзвонив її чоловіку, все йому розказав. Потім ми помирилися. В неї був магазин з італійським одягом, після того, як я розповів її чоловіку про нас, то він припинив їй оплачувати оренду. У 2014 році вона припинила діяльність магазину. У 2015 році вона повернулася з Дубаї. Вона сплачувала кредит. На перший внесок вона зичила гроші. У 2016 році я заплатив останній внесок за її кредит. Потім наші відносини почали псуватися. 26 липня 2017 року я зайшов в магазин, який напевно був Романко. На її зміні працювала Собістян. В магазині були вже квіти. Я вийшов з магазину і пішов за квітами. Мені передзвонили з СТО, по дорозі купив мартіні. Біля магазину “Техас” я зустрів Романко і її подругу. Я сказав їй забрати квіти. Квіти взяла її подруга, аби не побачив чоловік чи знайомі Романко. Після цього вони пішли в напрямку Шеремети. Більше до Романко я не заходив”, – розповів Михайло Дерещук.

Підсудний додав, що наступного дня також приходив  в магазин.

“Там на зміні була інша подруга. Потім на зміні була невідома особа. До неї подзвонили, я почув, що говорила Собістян. Вона казала, що Романко до магазину відношення не має і ніхто про неї не знає. Потім до мене двічі дзвонили. Корсун сказав, щоб я підійшов до магазину, бо Романко хоче зустрітися. Я підійшов до магазину – мене почав бити Гербін та Брецький. Били спочатку на вулиці, потім в магазині. Вони знімали відео, заставляючи говорити те, чого я не робив. Змушували просити пробачення у Романко. 28 числа зранку я зайшов до Терлецького і сказав, що все мене болить. До лікаря я не йшов, бо в лікарнях багато народу. Корсан пояснила, що все спланувала Романко. Потім подзвонив Гербін з погрозами. 29 числа я заїхав до Сокоренка. Ми поїхали до його жінки на автобазар їсти. Потім  поїхали до магазину. Сокоренкові подзвонила жінка, він сів за руль і ми поїхали”, – продовжив Дерещук.

Наступного дня, як зазначив Михайло Дерещук,  він звернувся у лікарню.

“Написав Романко, що зі мною все добре і попросив розказати правду. 30 числа знов посипалися погрози в мою сторону. Близько 9:30 год я поїхав додому глянути, чи є машина”, – розповів Михайло Дерещук.

Судді поцікавились, з якою метою він стріляв у Гербіна.

“Рано чи пізно чаша переливається. Я терпів погрози, побиття, але для чого було відео виставляти в Інтернет? Я був обурений. Стріляв по ногах, аби поранити ноги”, – відповів «Дира».

Наприкінці допиту Дерещук визнав себе винним, але  частково: у тому, що стріляв по ногах та носінні зброї без дозволу.

Суд перейде до судових дебатів 27 лютого об 11:00 та 17 березня о 13:00 годині.
Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.