Франківець потрапив на обкладинку Forbes (фото)

Новини, Суспільство

Вадим Мельник, випускник української гімназії № 1, потрапив на сторінки видання Forbes.

Про це у мережі повідомив викладач історії Володимир Половський, пише Голос.if.ua

“Ще під час навчання в альма-матер Вадим цікавився робототехнікою (і не тільки, але то хай сам розказує або однокласники), їздив на змагання (і перемагав), в університеті розпочав бізнес, наймаючи як однокурсників, так і викладачів. Готовий узяти на роботу гімназистів, тому заохочує (у т.ч. фінансово) учитися і поглиблювати знання. Як кожен порєдний галичанин обіцяє збудувати церкву. Але це не точно. Бо бізнес весь у Європі. Але буде і в Україні. І це точно. Але чи скоро?” – пише Половський.

Франківець Вадим Мельник закінчив Університет інформаційних технологій та менеджменту в польському Жешуві і заснував там стартапи з виготовлення дронів і програмного забезпечення. Його дрони перевозять кров та працюють на знімальних майданчиках Голлівуду. Вадим планує розвивати бізнес і в Україні, тому придивляється до ринку.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.