Денис Шмигаль, кандидат на посаду віцепрем`єра – міністра розвитку громад і територій

Новини, Суспільство
Кандидат на посаду віцепрем’єр-міністра – міністра розвитку громад і територій, голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль стверджує, що долучитися до команди уряду йому запропонували Президент Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Про це він сказав в інтерв’ю Укрінформу , інформує Голос.if.ua .

“Це була пропозиція президента і прем’єра. У мене була розмова й з Володимиром Зеленським, і з Олексієм Гончаруком. І президент, і прем’єр запевнили мене, що вони дійшли спільної думки, що треба мене залучати в уряд для тієї роботи, яку мені пропонують. Пропозиція була така: віцепрем’єр-міністр – міністр розвитку громад і територій. Посада віцепрем’єра – для того, щоб мати змогу скоординувати питання сталого регіонального розвитку з іншими міністерствами. Тобто це буде й економіка, й інфраструктура, і Мінрегіон, міністром якого пропонується стати. Робота буде на зрізі кількох міністерств. Одним словом, мені поставили завдання – я з ним погодився і, якщо на те буде воля Верховної ради, берусь до роботи”, – розповів Шмигаль.

Останній день роботи другої сесії ВРУ, 17 січня, парламентський комітет з питань регіонального розвитку та будівництв міністра розвитку громад і територій голову Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.