Boeing успішно посадив космічний корабель, який не зміг долетіти до МКС (відео)

Новини
Вантаж і манекен, який уособлював пілота, при посадці не постраждали.

На офіційному сайті американського космічного агентства NASA з’явилося повідомлення, в якому йдеться про те, що американський частково багаторазовий космічний корабель CST-100 Starliner, виробництвом якого займається авіакомпанія Boeing, успішно приземлився в пустелі Уайт-Сендс у штаті Нью-Мексико, інформує Голос.if.ua. При цьому в процесі приземлення були розкриті всі три основних парашута.

До слова, тестовий манекен, який виступав у якості пілота, залишився абсолютно неушкодженим, що свідчить про безпеку даного методу доставки вантажів на орбіту. Крім манекена, цілими залишилися і різдвяні подарунки, одяг та їжа – все те, що повинно було бути доставлено в якості вантажу екіпажу МКС.

Нагадаємо, що старт апарату відбувся ще 20 грудня з мису Канаверал у Флориді – виведенням корабля на орбіту займалася ракета-носій Atlas V. Запуск, в цілому, пройшов штатно, без будь-яких проблем, але приблизно за півгодини стало ясно, що Starliner не досягне запланованої спочатку орбіти, у зв’язку з чим було прийняте рішення повернути апарат на Землю.

Вбудоване відео

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.