«Укртранснафта» продовжила на 10 років договір з Росією на транзит нафти

Економіка, Новини

Акціонерне товариство «Укртранснафта» продовжила на 10 років договір з російською «Транснафтою» на транзит нафти, Голос.if.ua.

Додаткова угода продовжує транзитний договір до 1 січня 2030 року.

Окрім продовження договору, додаткова угода між АТ «Укртранснафта» і ПАТ «Транснефть» «актуалізує низку його положень з врахуванням поточного стану змін на ринку послуг з транспортування нафти в регіоні».

«Укладення додаткової угоди гарантує безпечну та сталу роботу нафтотранспортної системи України на довгостроковій основі, створює підґрунтя для завантаження системи магістральних нафтопроводів Товариства транзитними обсягами нафти в напрямку країн Європи і забезпечує довгострокове стабільне джерело доходів «Укртранснафти», – заявили в компанії.

В «Укртранснафті» наголосили, що базові принципи співробітництва між компаніями залишилися без змін. Зокрема, мова йде про порядок оплати послуг і механізм взаємодії на рівні технічних служб двох нафтотранспортних операторів.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.