У Таїланді, Франківська дизайнерка показала ексклюзивну колекцію з королівського шовку (фото)

Здоров'я, Новини

9 рік поспіль в Таїланді проходить міжнародний культурний захід «The 9th Celebration of Silk: Thai Silk Road to the World 2019» на честь Її Високості Королеви-матері Сірікіт.

Цьогоріч Україну на “Святкуванні шовку” представляла відома дизайнерка з Франківська Любця Чернікова ,про це інформує  Голос.if.ua.

Ідея проєкту полягає в тому, що десятки дизайнерів з усього світу мають можливість пошити вбрання з тайського шовку з використанням традиційних національних елементів, а «моделями» на подіумі виступають посли відповідної країни або їх дружини.

Цей захід проводиться на честь Її Високості Королеви-матері Сірікіт, яка особисто доклала багато зусиль для відновлення традиційного виробництва шовку в Таїланді, а сам шовк для проєкту надається королівським двором з Фонду Її Високості Королеви-матері Сірікіт.

Цього року понад 70 з близько 80 посольств, розташованих у Бангкоку, долучились до участі в проєкті, у тому числі понад 60 послів та їх дружин презентували свої країни.

Від України була запрошена молода і талановита дизайнерка Любов Чернікова з Івано-Франківська. Дизайнер створила вбрання з елементами української вишивки на тайському шовку для дружини Посла України в Таїланді Наталії Бешти та їх сина, які представили Україну в гала-показі «The 9th Celebration of Silk: Thai Silk Road to the World 2019», що проходив у залі для урочистостей Королівського військово-морського флоту.

Також, українська дизайнер показала ексклюзивну колекцію з королівського тайського шовку та роботи з власної колекції на міжнародному тижні «Thai Silk International Fashion Week».

Роботи Любові Чернікової отримали багато схвальних відгуків від преси та експертів моди. Участь у цьогорічному «Thai Silk International Fashion Week» взяли більше ніж 60 дизайнерів з різних країн.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.