Франківець став чемпіоном світу з кікбоксингу (відео)

Відео-новини, Здоров'я, Новини, Суспільство

У черговий  раз український прапор було піднято в італійському місті Марина-ди-Каррара, де з 31 жовтня по 3 листопада 2019 року відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу ВТКА, про це інформує Голос.if.ua.

У змаганнях прийняли участь більш 5000 спортсменів з 89 країн світу. В складі збірної України успішно виступили спортсмени Івано-Франківської області. Серед юніорів звання чемпіон світу у ваговій категорії 69 кг. здобув Нестор Фоя у розділі лайт-контакт, провівши сім поєдинків. А, розділі лоу-кік лайт у фінальному поєдинку поступився польському кікбоксеру здобувши срібну медаль.

Перед світовими змаганнями Нестор Фоя успішно пройшов відбіркові змагання на чемпіонаті України з кікбоксенгу ВТКА у м. Харкові, зайнявши призові місця.