Прикарпатців кличуть працювати у рибоохоронний патруль

Новини, Суспільство
Івано-Франківський рибоохоронний патруль оголосив конкурси на зайняття вакантних посад державної служби категорії “В”, про це інформує  Голос.if.ua.

Зокрема пропонують такі вакансії:

– головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів “Рибоохоронний патруль” – 2 вакансії;
– провідного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів “Рибоохоронний патруль” – 1 вакансія.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад:

– головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів за посиланням;
– головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів за посиланням.

Ознайомитись із переліком документів, необхідних для участі в конкурсах на зайняття вакантних посад державної служби та завантажити бланки можна за посиланням.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Перелік тестових питань – за посиланням.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії необхідну інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС (career.gov.ua) або передає особисто чи надсилає поштою за адресою: 76006, м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 221 до 18 години 7 листопада 2019 року.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.