До фіналу Медичного Оскара увійшов франківський професор

Здоров'я, Суспільство

Серед претендентів на Медичний Оскар в Україні, а так називають медичну відзнаку Орден Святого Пантелеймона, – лікар-хірург з Івано-Франківська, викладач ІФНМУ.

Імена номінантів оприлюднили на сторінці “Орден Святого Пантелеймона. Честь медичної професїї”, інформує Голос.if.ua з посиланням на Курс.

Серед чотирьох претендентів на перемогу в конкурсі у номінації “Новатор охорони здоров’я” 2019 року – франківець, доктор медичних наук Василь Попович.

Василь Попович – професор кафедри отоларингології та офтальмології з курсом хірургії голови і шиї ДВНЗ “Івано-Франківський національний медичний університет”.

“Кожен із них уже став переможцем, але Орден отримає лише хтось один”, – пишуть про фіналістів організатори конкурсу. І пропонують тримати кулаки.

До церемонії нагородження Медичним Оскаром залишилося декілька днів – дійство відбудеться вже цієї п’ятниці, 9-ого серпня.


Довідково:

Василь Попович – з 2001 року професор очолює кафедру оториноларингології з курсом хірургії голови та шиї ІФНМУ, голова експертної групи МОЗ за напрямком отоларингологія, дитяча отоларингологія, сурдологія.

Працював практичним лікарем-отоларингологом, лікарем санітарної авіації. В 1991 році закінчив аспірантуру з достроковим захистом кандидатської дисертації в науково-дослідному інституті онкології Томського наукового центру Російської Академії Медичних наук. З 1991 по 2001 р.р. працював старшим науковим співробітником цього ж інституту. Наукову роботу успішно поєднував з організаційною, працюючи головним лікарем клінік. Докторська дисертація захищена в 2000 році в Російському онкологічному науковому центрі Російської Академії Медичних наук на тему “Сучасні методи лікування раку орофарингеальної ділянки і нижньої губи”.

Автор понад 120 наукових праць, з них 3-х монографій. Наукові праці присвячені проблемі лікування злоякісних пухлин голови і шиї, визначенню діагностичної цінності методів променевої діагностики при ЛОР-патології, вивченню вірусних уражень лімфоглоткового кільця. Особлива увага приділяється малоінвазивним методам оперативних втручань в оториноларингології, вдосконаленню методик оперативних втручань на органах шиї, зокрема білящитовидних залозах.

На сьогодні кафедра розміщується на базі трьох клінічних відділень, ліжковий фонд яких складає понад 120 ліжок. Працівники кафедри надають лікувально-профілактичну допомогу жителям міста та області, впроваджують в практичну охорону здоров’я нові, сучасні методи діагностики та лікування ЛОР-захворювань.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.