МВС: з 1 серпня Нацгвардія патрулюватиме українські населені пункти

Новини, Суспільство

З 1 серпня військовослужбовці Національної гвардії України патрулюватимуть українські населені пункти, повідомило Міністерство внутрішніх справ України,інформуєГолос.if.ua

Нацгвардію залучать до піших патрулів відповідно до наказу міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«У такому форматі для забезпечення правопорядку буде залучено близько 2000 патрульних, 100 одиниць автомобільного транспорту та 100 службових собак. Службу гвардійці нестимуть п’ять днів на тиждень по шість годин, утім за ускладнення оперативної обстановки час служби військових може бути змінений», – розповіли в МВС.

Робимо вулиці безпечнішими!

З 1 серпня 2019 року військовослужбовці Національної гвардії України виконуватимуть завдання з охорони громадського порядку у складі самостійних піших патрулів.
Буде залучено близько 2000 патрульних, 100 автівок та 100 службових собак ?

Переглянути зображення у Твіттері
Згідно з повідомленням, патрульних гвардійців озброять спецзасобами та штатною зброєю. Також вони отримають планшети, підключені до інформаційного порталу Національної поліції.

У відомстві розповіли, що протягом першого півріччя 2019 року військові Нацгвардії спільно з працівниками Нацполіції затримали 1680 осіб за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень та близько 20 тисяч громадян – за адміністративні правопорушення.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.