Україна розраховує на більш інтенсивний діалог зі Сполученими штатами Америки – Іван Баканов

Новини, Суспільство

Тимчасово виконуючий обов‘язки Голови Служби безпеки України Іван Баканов перебуває з візитом у Сполучених Штатах Америки- інформує  Голос.if.ua

Візит відбувається на запрошення американської сторони  і має на меті ознайомити керманича СБУ з результатами україно-американського безпекового співробітництва. Під час бесіди зі спеціальним помічником Президента США з питань Європи пані Фіоною Гіл обговорювалися практичні кроки стратегічного партнерства між двома державами. «Україна розраховує на безперервний та більш інтенсивний діалог з представниками Білого Дому та Державного департаменту США». – наголосив Іван Баканов. Особливу увагу приділено підготовці візиту до Вашингтону Президента України Володимира Зеленського, який незабаром має відбутися на запрошення Президента США Дональда Трампа. У цьому контексті Іван Баканов довів до американської сторони ряд стратегічних послань Глави української Держави. Зокрема, під час зустрічі з заступником помічника Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Джорджем Кентом було підтверджено незмінність зовнішньополітичного курсу України, поглиблення євроатлантичної інтеграції нашої держави. Також Іван Баканов  наголосив на відданості нової команди у Києві курсу політичних та економічних реформ, що наближають Україну до кращих європейських стандартів. Сторони приділили особливу увагу розвитку співпраці у військово-технічній та енергетичній сферах. Наголошено на важливості послідовної підтримки з боку Конгресу Сполучених Штатів євроатлантичного курсу України. Член Палати Представників, Співголова Українського Конгресу пані Марсія Каптур під час зустрічі з Іваном Бакановим наголосила на підтримці України з боку американських законодавців у контексті подальшого поглиблення безпекового співробітництва між двома країнами. У ході зустрічей т.в.о Голови СБ України подякував американським службовцям за багаторічну незмінну та системну підтримку нашої держави, тверду позицію щодо територіальної цілісності України.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.