На території Івано-Франківської області цьогоріч виявлено 40 іноземців з неврегульованим статусом

Кримінал, Новини, Суспільство

В умовах воєнного часу міграційна служба дедалі посилює спроможності у протидії незаконній міграції. Робота на цьому напрямку має важливе значення для забезпечення як національної безпеки, так і публічної безпеки людей. Основні зусилля зосереджуються на виявленні фактів незаконного перебування іноземних громадян на території України.


Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Міграційна служба Івано-Франківської області


У цьому році в Івано-Франківській області виявлено 40 іноземних громадян з неврегульованим статусом ( нелегальних мігрантів).
 Щодо 5 осіб ухвалено рішення про примусове видворення з України. Троє іноземців вже за межами України, щодо двох триває процедура примусового видворення.


 Тим часом за процедурою примусового повернення з України до країн походження чи третіх країн виїхали або ж зобов’язані виїхати до визначеного терміну 34 іноземних громадян.


 За півроку працівники міграційної служби виявили 151 порушення законодавства про правовий статус іноземців.


 Правопорушники сплатили до державного бюджету штрафів на загальну суму майже 400 тисяч гривень.


 Міграційна служба Івано-Франківщини з метою виявлення і припинення правопорушень, що вчиняються іноземними громадянами, продовжує цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».


 Повідомити про будь-які факти порушення міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства можна за відкритим каналом телефонів «гарячої лінії» УДМС в Івано-Франківській області  (0342) 53-44-55 і  (0342) 55-31-12, через Facebook Messenger офіційної сторінки УДМС в області. а також за допомогою електронного сервісу https://dmsu.gov.ua/services/migrant.html.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.