Зеленський: Будемо зміцнювати флот разом з Британією та Нідерландами

Новини, Суспільство

Президент Володимир Зеленський у неділю в Одесі поінформував нових міністрів оборони й закордонних справ Нідерландів, а також нового міністра оборони Британії про ситуацію на полі бою, також ішлося про зміцнення українського флоту та ППО.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на вечірнє звернення президента.

“Сьогодні тут, в Одесі, були нові міністри оборони й закордонних справ Нідерландів, а також новий міністр оборони Британії. Поінформував їх про ситуацію на полі бою; була доповідь від командувача ВМС Неїжпапи.

Будемо зміцнювати український флот і надалі разом з Британією, разом з Нідерландами – є хороші нові деталі такої нашої співпраці. Говорили сьогодні і про зміцнення ППО, це наш безумовний пріоритет, і я вдячний за готовність робити наступні кроки – зокрема по F-16”.

Зеленський також повідомив, що в неділю в Одесі не лише нагородив воїнів ВМС, але й відвідав поранених військових.

Також він провів і нараду щодо ситуації в Одесі та області, зокрема щодо безпеки, роботи транспортних артерій, енергетики та соціальних питань.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.