Франківці оцінили діяльність обласної військової адміністрації — опитування (таблиця)

Війна, Новини, Суспільство

Першу сходинку у рейтингу довіри населення до обласних військових адміністрацій України займає Сумська ОВА, рівень схвалення роботи якої складає 50%.

Про це йдеться у дев’ятому муніципальному опитуванні Міжнародного республіканського інституту (IRI), проведеному у квітні-травні 2024 року, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Водночас найнижчий рівень довіри має Чернігівська ОВА — 23%.

Івано-Франківська ОВА посіла дев’яте місце у рейтингу.

Так, 34% опитуваних іванофранківців схвалюють діяльність обласної військової адміністрації, 34% — не схвалюють. Ще 32% не змогли дати відповідь.

Нагадаємо, Івано-Франківськ посів шосте місце у рейтингу найкомфортніших міст України. Серед мешканців Івано-Франківська 53% оцінюють місто як однозначне комфортне, ще 28% — скоріше комфортне.


Впродовж квітня-травня 2024 року Соціологічна група «Рейтинг» на замовлення Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту провела дев’яте муніципальне дослідження.

Опитування проводили у 21 місті України (Київ та усі обласні центри, де безпекова ситуація дозволяла провести дослідження) з 13 квітня по 14 травня 2024 року за допомогою face-to-face інтерв’ю дома у респондентів.

Вибірка складалася з 16 800 громадян віком від 18 років і старше. Отримані дані у кожному місті були зважені по статі та віку з використанням національних статистичних даних (станом на 1 січня 2022).

Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 49%.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.