Прикарпатець, який обікрав жінку у церкві, відсидить 13 місяців у в’язниці

Кримінал, Новини, Суспільство

Коломийський міськрайонний суд виніс вирок прикарпатцю, який скоїв крадіжку, маючи непогашену судимість за майновий злочин.

Про це  інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на “Галичину”.

6 червня 2023 року приблизно 13:36 хвилин, обвинувачений, перебуваючи у приміщенні церкви у м.Коломиї, переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, шляхом вільного доступу, таємно викрав належний потерпілій жіночий гаманець вартістю 50 грн., у якому знаходилися гроші у сумі 5000 гривень, банківські картки та картки на знижки.

Після чого, обвинувачений місце вчинення кримінального правопорушення покинув, викраденим майном розпорядився на власний розсуд, чим спричинив потерпілій майнову шкоду на загальну суму 5 050, 00 гривень.

У судовому засіданні обвинувачений беззастережно визнав себе винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України, підтвердив обставини вчинення такого відповідно до викладеного в обвинувальному акті. У вчиненому щиро розкаявся.

21 травня 2024 року між прокурором Коломийської окружної прокуратури та обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості, згідно якої сторони узгодили кваліфікацію інкримінованого кримінального правопорушення, покарання за вчинення обвинуваченим кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України із застосуванням ст.69 КК України призначивши покарання нижче від найнижчої межі встановленої в санкції статті (санкції частини статті), у виді позбавлення волі на строк 1 рік.

Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України і призначив узгоджене сторонами покарання із застосуванням ст. 69 КК України, у виді позбавлення волі на строк (один) рік. На підставі ч.1 ст.71 КК України за сукупністю вироків до призначеного покарання за даним вироком частково приєднав невідбуте покарання за вироком Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 31травня 2022року та остаточно визначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк 1 (один) рік 1 (один) місяць.

Строк відбування покарання рахуватимуть з часу взяття під варту із зали суду – 19 липня 2023 року.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.