На Прикарпатті 10 тисяч споживачів за три місяці не допустили контролерів до лічильників електроенергії

Економіка, Новини, Суспільство

Протягом двох останніх та трьох перших календарних днів місяця на Прикарпатті триває подача показів лічильника.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням в АТ «Прикарпаттяобленерго».

Та окрім цього, до обов’язків споживачів входить допускати контролера до приладу обліку, щоб перевірити його справність, наявність пломб та звірити подані покази,

Лише протягом першого кварталу 2024 року близько 10 тисяч побутових споживачів не допустили контролерів до приладу обліку. Причини різні: відсутність власника вдома, навмисний недопуск тощо.

Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії, оператор системи розподілу (в даному випадку Прикарпаттяобленерго) зобов’язаний періодично проводити контрольний огляд лічильників, а також отримувати безперешкодний доступ до приладів обліку, щоб провести їхнє обстеження. При цьому контролер має мати службове посвідчення з вказаними ПІБ, посадою, номером посвідчення та печаткою компанії.

Натомість споживач має забезпечувати доступ представникам оператора системи (після пред’явлення ними службових посвідчень) до приладів обліку. В іншому випадку АТ «Прикарпаттяобленерго» має право повністю або частково припинити електропостачання після відповідного попередження.

«Просимо більш лояльно ставитися до контролерів. Вони виконують свій обов’язок. Зокрема, перевірка показів допоможе уникнути неточностей в розрахунках споживачів, а огляд лічильника – виявити можливі несправності», — наголошує начальник відділу формування обсягу розподіленої електроенергії Галина Риснюк.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.