У 81 бригаді відреагували на повідомлення про військових у підвалі (відео)

Війна, Кримінал, Новини, Політика

81 окрема аеромобільна бригада відреагувала на звернення військовослужбовців у соцмережах, які представляються десантниками 81-ї окремої аеромобільної бригади, і кажуть, що їх тримають у підвалі. За даними бригади, не в їхній компетенції звільняти цих людей.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на сина військовослужбовця ЗСУ Іллю Ярему у Facebook, 81 бригади.

Напередодні Ярема написав у соцмережах та розмістив відео, де військові повідомляють, що вони з 81 ОАеМбр, а також їх “утримують в підвалі та не дають звільнитися” за станом здоров’я.

“Мого батька утримують у підвалі, не виплачують гроші та не дають звільнитись за станом здоровʼя чи перевестись до іншої частини.

Його та ще 54 особи зі 129 ОБр ТРО Кривий Ріг, 24 лютого 2024, перевели до 81 ОАеМБр ДШВ. Це при тому, що в нього, у цей час, були операції і реабілітації, які, надалі, призвели до погіршення групи інвалідності! Таких там 55 осіб. Висновок ВЛК – непридатний до служби в ДШВ! З березня місяця він і хлопці не отримують жодних грошей.

Рапорт на звільнення за станом здоровʼя по інвалідності не розглядається, що протизаконно”.

За словами Яреми, вони повідомляли про це поліцію, ВСП, ДБР і вже немає жодних змін понад три місяці.

Бригада майже через дві доби оприлюднила повідомлення, в якому наголосила, що ці військовослужбовці “проходять військову службу в одній з окремих бригад територіальної оборони та перебувають в статусі таких, які виведені в розпорядження їхнього командира за різних причин”.

Дослівно 81 бригада:

“Це передусім пов’язано, що при прийомі передачі зазначеного підрозділу, дані військовослужбовців були виведені поза штат після поранень та контузій.

Відповідно до чинного законодавства командування 81-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ не має законних підстав щодо звільнення, переведення, розгляду скарг та заяв зазначених військовослужбовців, адже це в межах компетенції командира окремої бригади ТРО.

Проте, враховуючи зазначену ситуацію, командування Слобожанської аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ не залишається осторонь, та сприяє якнайшвидшому вирішенню питання, спрямованого на реалізацію соціально-економічних і правових гарантій військовослужбовців”.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.