В Івано-Франківську під час «Дня здоров’я» у 42% пацієнтів виявлено порушення стану здоров’я (фото)

Новини, Суспільство

В  Івано-Франківська відбулась акція «День здоровʼя», присвячена Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом. Майже чотири сотні жителів та гостей Івано-Франківська  отримали безкоштовні та кваліфіковані медичні послуги.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на пресслужбу Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

При обстеженні надано 132 консультації профільних лікарів. У 42% пацієнтів виявлено порушення стану здоров’я.

Всього проведено 236 інструментальних досліджень, у 22% з них виявлені відхилення від норми.

Загалом проведено 225 лабораторних досліджень, – 10% не в нормі.

«Це свідчить про необхідність людей частіше перевіряти свій стан здоров’я та звертатися до фахівців», – зазначають медики.

У медичному автобусі франківці отримати такі послуги та консультації: профілактичні щеплення проти кору, паротиту, краснухи (КПК), дифтерії та правця (АДПм), проти COVID-19; електрокардіограма з розшифруванням; консультації сімейного лікаря, кардіолога, офтальмолога, психолога, пульмонолога, фтизіатра, гастроентеролога; вимірювання вмісту рівня цукру в крові; вимірювання артеріального тиску, пульсоксиметрія; швидке тестування на COVID-19, гепатит В,С та ВІЛ; вимірювання антропометричних даних: маси тіла, зросту із розрахунком індексу маси тіла, вимірювання об’єму талії; проведення скринінгу, діагностики та моніторингу симптомів депресії, виявлення психічних розладів.

 

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.