Юлія Тимошенко: «Батьківщина» вимагає зупинити масштабний розпродаж сільськогосподарської землі

Економіка, Новини, Політика

«Батьківщина» наполягає розглянути законопроєкт про заборону масштабного розпродажу сільгоспземлі на найближчому сесійному засіданні Верховної Ради. Родючі чорноземи мають належати українському народу, а не спекулянтам і транснаціональним корпораціям, які скуповують їх, користуючись нинішнім безгрошів’ям українських фермерів, викликаним війною.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на ВО “Батьківщину.

«Жодної копійки немає в українців грошей, щоб купити собі навіть клаптик землі. Але тим, хто має мільярди, в тому числі здобуті корупційним шляхом, зокрема на зловживаннях в Міністерстві оборони, ця земля сьогодні продається», – обурено наголосила лідерка фракції  «Батьківщина» з парламентської трибуни.

Юлія Тимошенко нагадала, що йдеться про 72%  української території, та підкреслила, що цей дерибан землі відбувається, «коли на фронті йде боротьба за кожну вулицю, кожний будинок, кожен квадратний сантиметр землі, а наші герої кровʼю поливають цю землю».

«Ви розумієте, що тільки мале і середнє сільгоспвиробництво, сімейне фермерство може дати нам мільйони робочих місць, може дати людям, які мешкають і в місті, і в селі, нормальні прибутки, нормальну роботу, країні – сотні мільярдів доходів», – звернулась вона до колег.

Лідерка «Батьківщини» нагадала, що з 1 січня цього року згідно з другою частиною так званої «земельної реформи» в «одні руки» дозволено  продавати по 10 тисяч гектарів землі. Вона звернула увагу, що проти цього виступають аграрні спілки, які зібрали під відповідною петицією до президента понад 25 тисяч підписів.

«Якщо ви подивитеся звіт про те, хто та яку частину нашої сільськогосподарської родючої землі контролює, мільйони вже гектарів землі вийшли з-під контролю української держави. Якщо ця земля буде розкрадена сьогодні спекулянтами, великими транснаціональними корпораціями, всіма, хто бачить нашу землю як наживу, як ми будемо звітувати з вами перед прийдешніми поколіннями? Земля мусить належати лише українському народові, й більше нікому», – підсумувала Юлія Тимошенко і зазначила, що парламент має втрутитись у це питання, негайно розглянувши відповідний законопроєкт.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.