Виконком встановив нульовий тариф на паркування біля ратуші

Новини, Суспільство

Виконавчий комітет встановив тариф у нуль гривень на паркування у першій паркувальній зоні. Йдеться про площу Ринок і вулиці Олени Степанів та Старозамкову.

Про це йдеться у рішенні виконкому від другого лютого, яке є у розпорядженні “Галки“, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Зазначимо, що 15 грудня 2023 року депутати Івано-Франківської міської ради на сесії визначили комунальне підприємство “Сервіс паркування” оператором майже трьох десятків майданчиків для платного паркування, інформує КУРС.

Серед них – найдорожча перша паркувальна зона, що на площі Ринок та вулицях Олени Степанів (Шеремети) – Старозамкова.

З першого вересня 2023 року утримувати цю парковку мав підприємець Володимир Пригода. Проте оплату за паркування продовжувала збирати ФОП Уляна Сочавська, договір з якою давно закінчився.

Начальник управління транспорту і зв’язку Андрій Гіглюк розповів, що ФОП Пригода не зміг приступити до своїх господарських зобов’язань та відмовився від обслуговування парковки. Договір з ним розірвали й вирішили передати першу паркувальну зону в управління КП “Сервіс паркування”.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.