![](https://www.golos.if.ua/wp-content/uploads/2023/11/a0264204627d7102bf24aa5cd3b2d2d9-730x415.jpeg)
В Івано-Франківську відкрили дві меморіальні дошки загиблим Героям (фото)
Пам’ятні знаки Андрію Барилюку та Вадиму Кутовому встановили та освятили на фасаді ліцею №25, де навчалися захисники.
До заходу долучилися рідні, близькі та побратими оборонців.
Про це повідомив очільник міста Руслан Марцінків, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ .
Мати Андрія Барилюка пані Віра розповідає, змалечку захисник мав характер бешкетника. Утім був надзвичайно справедливим та чесним. В юні роки був членом «Пласту», звідти та перейняв свій патріотизм і любов до України.
Коли почалася повномасштабна війна, добровільно зголосився стати на захист країни й вже на початку березня 2022 пішов до військкомату.
“Він сказав, що я іду на війну туди, тому що не хочу, щоби вони сюди прийшли. Це були його такі слова. Так і пішов добровольцем.Він був дуже доброю людиною. Міг послухати будь-кого, що б не сказали, міг допомогти в будь-який час”, – розповідає мати загиблого Андрія Барилюка Віра Дідух.
![](https://firtka.if.ua/data/external/source/%D0%92%D1%96%D0%BA%D0%B0/%D0%B0%D0%BD8.jpg)