В Івано-Франківську відкрили дві меморіальні дошки загиблим Героям (фото)

Війна, Новини, Суспільство
Пам’ятні знаки Андрію Барилюку та Вадиму Кутовому встановили та освятили на фасаді ліцею №25, де навчалися захисники.
До заходу долучилися рідні, близькі та побратими оборонців.
Про це повідомив очільник міста Руслан Марцінків, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ .
Мати Андрія Барилюка пані Віра розповідає, змалечку захисник мав характер бешкетника. Утім був надзвичайно справедливим та чесним. В юні роки був членом «Пласту», звідти та перейняв свій патріотизм і любов до України.
Коли почалася повномасштабна війна, добровільно зголосився стати на захист країни й вже на початку березня 2022 пішов до військкомату.
 “Він сказав, що я іду на війну туди, тому що не хочу, щоби вони сюди прийшли. Це були його такі слова. Так і пішов добровольцем.
Він був дуже доброю людиною. Міг послухати будь-кого, що б не сказали, міг допомогти в будь-який час”, – розповідає мати загиблого Андрія Барилюка Віра Дідух.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.