Франківка відсудила в центральної міської клінічної лікарні понад 3 млн грн за лікарську недбалість

Здоров'я, Новини

“Хірург, надаючи медичну допомогу неналежно виконав свої професійні обов’язки в результаті недбалого та несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки. Здійснивши операцію “фронтотомія справа”, в ході якої своїми діями ушкодив задню стінку лобної пазухи. У результаті дій потерпіла отримала перелом внутрішньої стінки лобної пазухи, який відноситься до тяжких тілесних ушкоджень”, — йдеться у тексті рішення.

Суд вирішив стягнути з медзакладу 15 209 грн витрат на лікування, 86 300 грн відшкодування втраченого заробітку та 3 млн грн матеріальної шкоди.

Франківка Олександра Клюба потрапила в міську центральну клінічну лікарню з гайморитом, а вийшла з інвалідністю. Жінка звинуватила медиків у непрофесійності та безвідповідальності.

Два роки Олександра Клюба намагалася отримати висновок медико-соціальної експертизи про інвалідність, який врешті отримала 2 червня 2022 року.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.