На митниці не буде корупції коли Україна вступить у ЄС, а чому не зараз?

Економіка, Новини, Суспільство
Україна працює з країнами-партнерами для запровадження спільного митного контролю на пунктах пропуску з метою мінімізації корупційних ризиків. Але повністю позбутися корупції на митниці вдасться, коли Україна стане членом ЄС.
Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, повідомляє кореспондент Укрінформу.

За словами Шмигаля, Україна вже докладає чимало зусиль для реформування митних органів. Зокрема, запроваджено електронну чергу, поставлено завдання обладнати всі пункти прикордонного і митного контролю камерами. Триває робота з країнами-партнерами, в першу чергу із Польщею та Румунією, із запровадження спільного митного контролю.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.