На Прикарпатті майора Андрія Фелісєєва судили за безпідставне виключення чоловіків з військового обліку

Кримінал, Новини

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області визнав винним у недбалому ставленні до військової служби майора Андрія Фелісєєва, який безпідставно виключав офіцерів запасу з військового обліку.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Zaxid.net.

За вчинене суд призначив військовому дрібний штраф – 2465 грн.

Як вказано у постанові суду, яку винесли у серпні 2023 року, майор Андрія Фелісєєва працював на посаді начальника відділення офіцерів запасу і кадрів одного з військкоматів. Після початку повномасштабної війни він безпідставно виключив з військового обліку 16 офіцерів запасу з подальшим правом для них виїздити за кордон. Офіцери запасу були виключені з військового обліку без оформлення та затвердження 16 Регіональною ВЛК свідоцтв про хворобу за станом здоров’я.

На засідання суду Андрій Фелісєєв не прийшов та подав заяву, у якій визнав свою провину. Посадовця звинуватили у недбалому ставленні до військової служби.

Справу розглянув суд, який визнав майора винним у вчиненні адмінправопорушення, та призначив покарання у вигляді 2465 грн штрафу.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.