Псевдовибори: партизани підірвали авто окупантів у Новій Каховці, у Криму зламали ТБ

Новини, Суспільство

Українське підпілля підірвало автомобіль окупантів у Новій Каховці, що використовувався для охорони “бюлетенів” та “виборчих дільниць”, також активісти-хакери запустили по телебаченню в окупованому Криму патріотичний відеоролик.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Центр національного спротиву.

підірване авто окупантів, фото: Спротив

підірване авто окупантів, фото: Спротив

“Українському підпіллю у Новій Каховці вдалось провести успішну диверсію проти окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях.

Підпілля підірвало автомобіль окупантів, який використовувався для пересування, охорони “бюлетенів” та “виборчих дільниць”, під час, так званих, виборів влаштованих кремлем на ТОТ. Внаслідок підриву авто – один російський військовий був ліквідований, ще двоє отримали поранення”.

Повідомляється також, що українське підпілля провело кіберакцію в окупованому Криму.

Активісти-хакери отримали доступ до всіх телеканалів пропагандистського пакету “русскій мір”, який ворог транслює на ТОТ та запустили патріотичний відео-ролик з закликом до бойкоту “виборів”.

Спротив також повідомляє, що Силами оборони успішно проведено ряд скидань листівок над Донецьком. В листівках розміщено заклик до мешканців окупованих територій ігнорувати псевдовибори, організовані окупантами.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.