НБУ ввів у обіг пам’ятну монету “Воєнна розвідка України”

Новини, Суспільство

Монету ввели в честь професійного свята співробітників спецслужби.

Про це йдеться на сторінці Івано-Франківської ОДА,  інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на “Галицький кореспондент“.

Присвячену воїнам-розвідникам монету презентували Голова Національного банку України Андрій Пишний та начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.

“Успіхи та здобутки розвідників зазвичай не є загальновідомими, але прийде час і український народ обов’язково дізнається невідомі імена сучасних Героїв. Ми не можемо зараз подякувати усім розвідникам поіменно, але можемо вшанувати честь Воєнної розвідки. Ця монета ― присвята справжній непереможності та силі духу наших Героїв”, ― сказав Андрій Пишний.

Під час заходу начальник ГУР МО України та Голова НБУ підписали перші пам’ятні набори, які будуть розіграні з благодійною метою.

За словами Кирила Буданова, унікальна монета стане хорошим пам’ятним знаком про звитяжну боротьбу воєнних розвідників проти окупантів.

 

 

Монета “Воєнна розвідка України” має номінал 5 гривень. Тираж – до 75 000 штук.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.