ГУР показало російського пілота, якого виманили разом з Мі-8

Війна, Новини, Політика

Очільник ГУР Кирило Буданов розповів, як проводили спецоперацію “Синиця” щодо виманення російського вертольота Мі-8 з екіпажем, а також відомство показало самого пілота, якого переконали летіти в Україну.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Буданов, якого цитує ГУР.

“Змогли знайти правильний підхід до пілота, вивезти непомітно всю [його] родину, і, зрештою, створити такі умови, щоб він зміг перегнати це повітряне судно з екіпажем, який не знав, що відбувається. Коли вони зрозуміли, де сіли, то спробували втекти.

На жаль, вони були знищені. Хотілося б [узяти] живими, але маємо що маємо” – зазначив Буданов

У неділю 3 вересня в ефірі телемарафону вийде документальний фільм “Збиті льотчики Росії”, в якому опишуть спецоперацію “Синиця”, у якій ГУР виманила російського льотчика до України.

Завдяки ретельно спланованій та чіткій роботі воєнних розвідників російський пілот перегнав на українську територію вертоліт МІ-8АМТШ ВКС РФ, завантажений компонентами до бойових літаків.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.