“Не маю часу, я працюю”. Син міського голови Коломиї відмовився коментувати, як опинився на Балі (фото)

Новини, Суспільство

Напередодні (23 березня) блогер та журналіст Костянтин Андріюк повідомив, що Олег Станіславський разом з дружиною відпочивають на Балі та на підтвердження виставив їхні світлини.

Син міського голови Коломиї Олег Станіславський працює і не має часу прокоментувати, яким чином йому вдалося перетнути державний кордон,  інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на “Cуспільне“.

“Не маю часу, я працюю. Дякую, до побачення”, — сказав Олег Станіславський.

Виїзд за кордон сина очільника Коломиї Богдана Станіславського прокоментував військовослужбовець Збройних сил України родом з Коломиї Євгеній Гапич. До військової служби чоловік працював журналістом та волонтерив на підтримку армії.

“Виникає питання: а за що ми воюємо? От ми зараз відвоюємо, і я маю приїхати на “цивілку” після війни й знову воювати з такими, як Станіславський? Там воюй, потім там воюй, все життя воюй? Та я теж хочу нормально жити. Моя родина хоче нормально жити, тихо, спокійно. І знову ж: всі дивляться: “От військові прийдуть, порядок наведуть”. Та питання, коли ми приїдемо. Й чи взагалі приїдемо. Обурює. Все це обурює”, — каже Євгеній Гапич.

Також військовий відреагував на слова Богдана Станіславського: “Не так я його вчив і мене це по-батьківськи болить” щодо виїзду сина Олега за кордон.

“Що значить: він так не виховував? А хто тоді його виховував? Він, коли пішов міським головою, то передав йому свою фірму. Отже, він йому довіряє? Отже, Богдан Станіславський знає, як його виховував? Отак він його виховував: взяти відправити й просто познущатися. Людина собі дозволяє поїхати відпочивати. А ми не можемо поїхати й відпочити, тому що нас просто так не відпускають навіть на відпочинок, навіть побачитися з родинами”, — каже військовослужбовець Євген Гапич.

Ситуацію з виїздом Олега Станіславського також прокоментував політолог Олег Білоус.

“Тут іде мова про те, що він — повнолітній. І ця людина може робити все, що захоче. Його випустив не Станіславський, мер Коломиї, його випустила Державна прикордонна служба України. Питання до прикордонників”, — говорить Олег Білоус.

Видання надіслало запит у Державну прикордонну службу України, щоб з’ясувати обставини, за яких Олег Станіславський зміг виїхати за кордон.

Син міського голови Коломийської громади Олег Станіславський виїхав за кордон. Цю інформацію 24 березня 2023 року підтвердив очільник громади Богдан Станіславський.

Напередодні (23 березня) блогер та журналіст Костянтин Андріюк повідомив, що Олег Станіславський разом з дружиною відпочивають на Балі та на підтвердження виставив їхні світлини.

Олег Станіславський — син міського голови Коломийської громади Богдана Станіславського. Він — співвласник будівельної фірми “Станіславський” та пекарні “Оберхліб”.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ, тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.