Асад сказав російським пропагандистам, що визнає “нові кордони” РФ

Новини, Політика

Сирійський диктатор Башар Асад після переговорів у Кремлі заявив, що визнає захоплені Росією території України “російськими”.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на російське пропагандистське видання РИА Новости

“РИА Новости” заявляє, що поговорило з президентом Сирії одразу після його перемовин у Кремлі 15 березня і поцікавилося, чи визнає Дамаск “нові кордони” Російської Федерації з “приєднаними”, тобто окупованими, територіями Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей України.

Сирійський диктатор відповів ствердно, у дусі російської пропаганди.

“Звісно. Я кажу, що це російські території, і навіть якби не сталася війна, це історично російські території…

Це питання для нас зрозуміле від самого початку, і ми не будемо вагатися у своїй позиції. Позиція Сирії – чітка і водночас рішуча: у нас є переконаність у цьому питанні, не тільки заради дружби з Росією, а й тому, що ці території – території Росії.

Вони були передані Україні, можливо, близько 100 років тому, я думаю, що за часів (Володимира) Леніна. На них проживають російські громадяни, і факти на місцях свідчать про те, що це російська земля. Ми переконані в цій позиції”.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ, тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.