Дефіцит боєприпасів окупантів став критичним, – британська розвідка

Війна, Новини, Політика, Суспільство

Росія використовує старі боєприпаси, які раніше були віднесені до категорії непридатних.

Про це пише в черговому огляді на основі розвідданих Міноборони Британії, пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Як вказує МО Британії, останніми тижнями питання дефіциту боєприпасів для російської артилерії, ймовірно, загострилося до такого рівня, що на багатьох ділянках фронту діє надзвичайно жорстке обмеження щодо снарядів. Це майже напевно було ключовою причиною того, чому жодне російське формування останнім часом не змогло здійснити значущі в оперативному плані наступальні дії, вважають в Міноборони Великої Британії.

«Росія майже напевно вже вдалася до видачі старих боєприпасів, які раніше були віднесені до категорії непридатних», – йдеться у звіті.

Також зазначають, що указом Путіна від 3 березня 2023 року визначено заходи Міністерству торгівлі та промисловості щодо обходу повноважень керівників оборонно-промислового комплексу, які не виконують виробничих завдань.

У Міноборони Британії дійшли висновку, що Росія все більше застосовує принципи командної економіки до свого військово-промислового комплексу, оскільки вона визнає, що її оборонні виробничі потужності є ключовою вразливістю у все більш виснажливій «спеціальній військовій операції», як у РФ називають війну проти України.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.