Франківцям можуть підняти тарифи на водопостачання

Економіка, Новини, Суспільство

Франківцям планують підняти тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Бліц-інфо.

НКРЕКП планує у березні 2023 року включити до порядку денного засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання питання про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

“Звертаємо увагу на те, що наразі опрацьовується можливість встановлення вказаних тарифів двома етапами: з 01.04.2023 та з 01.07.2023, з урахуванням зазначених в обґрунтувальних матеріалах підходів. Зокрема, проєкти тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення були ретельно перевірені, їх зміна відповідає вимогам чинного законодавства. З метою стримування фінансового навантаження на споживачів, та водночас для забезпечення їх послугами централізованого водопостачання та централізованого водовідведення належної якості Регулятором були мінімізовані витрати у структурі тарифів”,- йдеться у повідомленні.

Ознайомитися з підходами до формування тарифів можна за посиланням.

Зокрема, для споживачів Івано-Франківськводоекотехпрому новий тариф пропонують:

на період з 1 січня до 30 червня 2023 року на  централізоване водопостачання – 12,09 грн (без ПДВ), на водовідведення – 13,99 грн (без ПДВ);

з 1 липня 2023 року на централізоване водопостачання – 13,65 грн (без ПДВ), водовідведення – 16,59 грн (без ПДВ).

Нагадаємо, 27 грудня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила постанову про підвищення тарифів на водопостачання на 10-30% залежно від регіону на наступні пів року.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ, тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.