В медзакладах Прикарпаття з 24 лютого почали працювати понад 100 медиків з інших регіонів

Здоров'я, Новини, Суспільство

Медики із областей, де ведуться бойові дії, підсилили галузь охорони здоров’я Івано-Франківщини.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Вікна.

З початку повномасштабної війни в медичні заклади області працевлаштували понад сто медичних працівників. Левову частку складають лікарі, повідомила голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Найбільше лікарів з-поміж вимушених переселенців працюють у медичних закладах обласного центру.

Але є ще вакансії для лікарів у різних районах Прикарпаття. Зокрема, потрібні: лікар-хірург, лікар-фтизіатр, лікар-стоматолог, лікар-дерматовенеролог, лікар-нефролог, лікар з лікувальної фізкультури, а також медичні сестри. Фахівців потребує і первинна медико-санітарна ланка, зокрема, лікарів загальної практики — сімейної медицини.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.