У Єгипті знайдена піраміда невідомої цариці, а також 300 нових мумій

Новини, Суспільство

У Єгипті археологи розкопали піраміду невідомої давньоєгипетської цариці.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Live Science.

Поруч із гробницею давньоєгипетського фараона Тутанхамона археологи розкопали піраміду невідомої цариці.

Відомо, що протягом останніх двох років археологи працювали у Саккарі, археологічній пам’ятці у Гізі, приблизно за 32 кілометри на південь від Каїра. Недавно вони виявили безліч трун і мумій, які можуть належати деяким з найближчих військовиків і радників царя Тутанхамона, а також дослідники зосередили свою увагу на розміщеній неподалік піраміді, що належала Теті, першому царю Шостої династії Єгипту.

У цих шахтах археологи виявили величезний вапняковий саркофаг, а також 300 трун часу Нового царства.

Археолог зазначив, що раніше поховання часу Нового царства не були відомі у цьому районі, тож це взагалі унікальна знахідка.

Нагадаємо, у Єгипті археологи змогли знайти залишки стародавнього храму. Святиню виявили під час розкопок у Телль-ель-Фараіні. Це місце також відоме як “пагорб фараонів”.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.