ДТЕК працює над тим, щоб зменшити планові відключення до 1-2 годин

Війна, Новини, Суспільство

Ситуація складна, але контрольована.

ДТЕК працює над тим, щоб зменшити планові відключення до 1-2 годин, повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

Він зазначив, що ситуація складна, але контрольована, тому їхати за кордон все ж не треба. ЗСУ роблять дива, збиваючи дедалі більше ракет, енергетики – вдаючись до нетрадиційних технічних рішень під час ремонтних робіт, пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

«Якщо ви хочете запитати, чи зменшиться рівень аварійних відключень? Так, він може зменшитися. Чи будуть планові вимкнення? Швидше за все, планові вимкнення будуть. Наше завдання – зменшити ці планові вимкнення, щоб вони були не 4-6 годин, а дві чи одну. Або взагалі в якісь дні не було – у вихідні чи вночі. Саме над цим ми зараз працюємо», – сказав він.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.