Кам’янець-Подільському військовому ліцею не надають приміщення (відео+фото)

Відео-новини, Війна, Новини, Політика

За наказом Міністерства освіти Хмельницька ОВА має передати Кам’янець-Подільському ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою будівлю колишнього ПТУ№14, але місцеві посадовці ігнорують рішення Києва.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

“Як вижити ліцею, який готує майбутнє держави? В освітянському середовищі Хмельниччини відбувається незрозуміле. Через бюрократію або інші невідомі причини Кам’янець-Подільському ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою не надають приміщення. За наказом Міністерства освіти Хмельницька ОВА має передати закладу будівлю колишнього ПТУ№14, але місцеві посадовці ігнорують рішення Києва”, – йдеться у відео.

Для майбутніх офіцерів, прикордонників, правоохоронців, які нестимуть службу в МВС, СБУ чи інших силових структурах дистанційне навчання на етапі довишівської підготовки неефективне.

Кам’янець-Подільському військовому ліцею не надають приміщення, фото-1

“Не віриться, що кричуща ситуація виникла під час війни, коли країні критично бракує професійних військових кадрів. Довишівська військово-патріотична підготовка – ключовий елемент у вихованні професіоналів. Нею в ліцеї займаються спеціалісти з багаторічним досвідом. Навчатися тут мають перш за все діти-сироти та діти, батьки яких загинули в боях з російськими окупантами. Для учнів розроблений спеціальний практичний курс, тож дистанційне навчання – неефективне”.

За роки існування Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою здійснив понад 20 випусків. З 3085 ліцеїстів – 750 вступили до вишів силових структур, 1200 – до закладів Міністерства оборони.

“Серед випускників є Герої України. Є ті, хто віддав життя, захищаючи державу від російської навали. 1692 воїни зараз боронять Україну на фронті. У закладі навчається 418 учнів. Вони можуть стати професіоналами військової справи, поповнити ряди Збройних сил або інших силових структур України. Для цього необхідне очне навчання, якому прямо зараз необхідна допомога влади. То хто ж перешкоджає зміцненню обороноздатності України? Чи це свідома позиція?”

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.