“Укрпошта” випустить марку, присвячену Kalush Orchestra (фото)

Новини, Суспільство

“Укрпошта” планує випустити марку, присвячену переможцям “Євробачення 2022” – гурту Kalush Orchestra.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський, пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

“Укрпошта” випускає марки за рішенням Художньої ради. Проте, я думаю, у мене буде достатньо аргументів, як у голови Ради, узгодити та прискорити випуск марки, присвяченої нашим переможцям. Як ми це зробили з Русланою та Джамалою”, – написав він.

Укрпошта” випустить марку, присвячену Kalush Orchestra – КОЛОМИЯ СЬОГОДНІ

Як повідомив Ігор Смілянський, дизайн марки розроблять окремо, бо повинні це погодити з “Євробаченням”, оскільки треба поважати права інтелектуальної власності.

Він нагадав, що у застосунку “Дія”, на сторінці “Укрпошти” в Facebook та на його Telegram-каналі триває голосування за тему нової української марки.

“Поки є безперечний лідер, але ще є 5 днів для визначення. А Kalush піде поза конкурсом”, – зауважив Смілянський.

Гендиректор  “Укрпошти” також показав приклад одного із варіантів, присвяченого перемозі на “Євробаченні” українського гурту.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.