Війна в Україні: армія рф відстає на 2 тижні від планів путіна – Пентагон

Новини, Політика, Суспільство

З початку вторгнення росії в Україну президенту рф владіміру путіну не вдалося досягнути жодної з основних цілей, а його військо відстає на 2 тижні від планів.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на високопоставленного чиновника Міністерства оборони США на закритому брифінгу для журналістів 10 травня, цитує Радіо Свобода

“Він (путін – ред.) продовжує нарощувати сили і нести втрати. Він продовжує бачити, що деякі з його можливостей зменшуються.

Переважно йдеться про артилерійський бій. путін не досяг жодної з основних цілей. Маріуполь досі не захоплений. Опір “Азовсталі” триває”.

“Ми б зараз оцінили, що він відстає на два тижні від того, на яких позиціях він хотів би бути на Донбасі та на півдні, і незрозуміло, як ситуація буде розвиватися.

Будьте впевнені, що українці можуть продовжувати захищати свою територію”.

“Нам не зрозуміло, наскільки змінилися будь-які стратегічні цілі путіна.

Ми не знаємо, чи він просто хоче контролювати Донбас і оголосити перемогу, чи він хоче використовувати цей контроль для подальших атак.

Ми не маємо абсолютної впевненості щодо планів путіна”.

Читайте найголовніші новини Івано-Франківська та Прикарпаття на сайті Голос ІФ.  Дивіться відео-новини, розслідування на YouTube каналі Голос ІФ.

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.