Франківcька співачка FIINKA створила колаборацію із гуртом ZAPAL (відео)

Відео-новини, Новини, Суспільство

Ця робота не зовсім схожа на то, що ви звикли чути від Ірини Вихованець, відомої також як FIINKA.

Про інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на ПІК.

Франківська співачка та акторка Ірина Вихованець презентувала пісню “Зірочки” під чарівний супровід цимбал, гітари та кахона від талановитих хлопців з гурту ZAPAL.

“Казали, що обов’язково зробимо якусь спільну роботу .І от ми її зробили. Хоч зараз далеко одно від другого і можливості то все записати на студії не маємо,але маємо спільну невимовну любов до своєї країни”, – розповіла Ірина, яка, до слова, написала слова та музику до пісні “Зірочки”.

“То є мега талановиті леґіні, я лишень їм заспівала, а вони перетворили це все в музику”, – поділилася враженнями від співпраці співачка.

А хлопці з гурту ZAPAL так відгукнулися про роботу:

“Це наша перша колоборація із талановитою Іриною Вихованець на пісню «Зірочки», про надзвичайну силу нашого народу та любов наших матерів. Ми створюючи її на відстані старались передати цю сильну енергетику, яка закладена у кожному слові та звуці“, – йдеться у повідомленні.

Читайте найголовніші новини Івано-Франківська та Прикарпаття на сайті Голос ІФ.  Дивіться відео-новини, розслідування на YouTube каналі Голос ІФ.

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.