Насіневу картоплю, поросят та курей отримають на Коломийщині переселенці та люди, які їх прийняли

Економіка, Новини, Політика, Суспільство

У Коломийській громаді внутрішньо переміщені особи, а також місцеві домогосподарства, які приймають ВПО, можуть отримати насіннєву картоплю та порося чи курей для власного вирощування.

Про це повідомив міський голова Богдан Станіславський, інформує  щоденна онлайн-газета Голос ІФ .

“Важливою умовою є наявність земельної ділянки не менше 20 соток. Також при наявності худоби є можливість отримати корм для неї. Програма дає можливість отримати 50 кг насіння картоплі сорту «Пароллі», поросятко вагою 25 кг і корми для нього, або ж 10 курей-бройлерів або курей-несучок і корми для них”, – йдеться у повідомленні.

Щоб взяти участь у програмі треба:

  • Заповнити форму: ttps://forms.gle/YLN5yTATDtcHMp2K6
  • Або ж зателефонувати за номерами: 0506101423 , 0934771912
  • Якщо ви мешканець села громади – звернутися до свого старости.

Довідково: Програма “Гуманітарне реагування” здійснюється Асоціаціє сільських, селищних рад та об’єднаних громад України у партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарською організацією (ФАО) ООН. Програма спрямована на підтримку найбільш уразливих домогосподарств, які перемістилися із зони бойових дій, постраждали від збройного конфлікту, втратили власне житло та тимчасово перемістилися у зони відносного спокою.

Читайте найголовніші новини Івано-Франківська та Прикарпаття на сайті Голос ІФ.  Дивіться відео-новини, розслідування на YouTube каналі Голос ІФ.

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.