На Франківщині деякі АЗС завищують ціни. Держпродспоживслужба проведе позапланові перевірки

Новини, Суспільство

Працівники Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області виявили завищення цін на паливо на деяких автозаправках.

Про це під час брифінгу повідомила завідувачка сектору контролю за регульованими цінами Віта Сиромятнікова, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на  Cуспільне Карпати .

За її словами, щодня в області проводять приблизно 87 моніторингових спостережень за цінами на нафтопродукти.

“Буквально вчора (9 травня — ред.) ми отримали доручення прем’єр-міністра про перевірку роздрібних цін на ринку нафтопродуктів. Ми сформували групи, які виходитимуть на ці позапланові перевірки. Можна сказати, що на ринку нафтопродуктів деякі суб’єкти не поставилися адекватно до норм законодавства і десь на якихось заправках завищують ціни. Ми будемо це перевіряти”, — каже Віта Сиромятнікова.

Автозаправки, на яких інспектори Держпродспоживслужби виявили завищення ціни, отримали рекомендаційні листи. У них вказані граничні ціни на паливо, які встановлює Міністерство економіки. Після цього підприємців зобов’язують встановити ту вартість, яка відповідатиме вимогам закону.

“Якщо споживачі помічають необґрунтоване завищення цін, то можуть звертатися до Головного управління Держпродспоживслужби, яке розташоване в Івано-Франківську на вулиці Береговій, 24. У своєму зверненні необхідно обов’язково вказати суб’єкта господарювання, в якому виявили порушення цін, назву товару і за можливості надати розрахунковий документ, який підтверджує факт покупки”, — каже завідувачка сектору контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби в області.

Читайте найголовніші новини Івано-Франківська та Прикарпаття на сайті Голос ІФ.  Дивіться відео-новини, розслідування на YouTube каналі Голос ІФ.

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.