Прикарпатські лікарі вперше замінили пацієнту плечовий суглоб

Здоров'я, Новини, Суспільство

Медики Івано-Франківської ЦМКЛ першими в області провели цементне реверсивне ендопротезування плечового суглоба.

Про інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на повідомення на пресслужбу лікарні.

Пацієнт 73 років звернувся з нестерпними болями в плечі, що посилювалися вночі. Ще в молодості чоловік отримав спортивну травму, яка з роками та постійними навантаженнями призвела до утворення дрібних хондромних тіл. Зараз він відновлюється після операції та повертається у звичний ритм життя.

Ендопротезування суглобів – хірургічне втручання, спрямоване на заміну пошкодженої тканини ендопротезом. Штучний суглоб виконує всі покладені функції здорового з’єднання. Операцію проводять при використанні методів цементної та безцементної фіксації.

Такий тип фіксації застосовують пацієнтам в залежності від віку, стану кісткової тканини, виду ураження суглоба та інше. При реверсному типі ендопротезування компоненти протеза міняють місцями, що дозволяє швидко відновити функцію плечового суглоба.

Читайте найголовніші новини Івано-Франківська та Прикарпаття на сайті Голос ІФ.  Дивіться відео-новини, розслідування на YouTube каналі Голос ІФ.

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.