Поліцейські офіцери громади передали великодні подарунки малозабезпеченим сім’ям (фото)

Суспільство
Щодня поліцейські офіцери виконують не лише свої службові обов’язки, а й намагаються максимально бути корисними для вимушених переселенців.
Про це повідомляєщоденна онлайн-газета Голос ІФ із посиланням на “Галку“.
Не забувають поліцейські і про родини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Правоохоронці роблять усе можливе, щоб кожен відчував себе захищеним.
Напередодні Великодня поліцейські разом із головами територіальних громад відвідали сім’ї, що перебувають в складних життєвих обставинах. Їм передали продукти для великодніх кошиків.
“Тільки разом, у взаєморозумінні та підтримці, ми зможемо подолати усі труднощі та здобути омріяну Перемогу! Ми незламні, бо ми українці”, – йдеться у повідомленні поліції Прикарпаття.

Читайте найголовніші новини Івано-Франківська та Прикарпаття на сайті Голос ІФ.  Дивіться відео-новини, розслідування на YouTube каналі Голос ІФ.

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.